דף הבית / קהילות / פורומים ותקשורת בין אישית בעידן הדיגיטלי
פורומים ותקשורת בין אישית בעידן הדיגיטלי

פורומים ותקשורת בין אישית בעידן הדיגיטלי

פורומים ותקשורת בין אישית בעידן הדיגיטלי

פורומים כערוץ תקשורת קיימים באינטרנט כבר מתחילת הדרך. מאז הם הפכו יותר ויותר מקום מפגש לאנשים שרצו להתייעץ ולהחליף מידע. בקבוצות החברתיות ובפורומים שלנו תוכלו “לדבר” בצורה פתוחה וחופשית עם אנשים כמונו, בני הגיל השלישי. לכל פורום יש מנהל פורום אך ההתנהלות בו היא חופשית ופתוחה. במקרה שלנו, כאן ב”מעגלי החיים+60″, אני אנהל את הפורום בעזרת הצוות שלנו. זו ההזדמנות שלכם להפוך מגולשים פאסיביים לגולשים תורמים ואקטיביים. לשאול שאלות, להציע הצעות, לתת משוב וגם להעלות רעיונות. את כולם נקבל בשמחה ונוכל להמשיך בפיתוח ובעדכון בצורה טובה יותר.

התמריץ המרכזי שלנו להקמת  הקבוצות החברתיות והפורומים, היה כבסיס תמיכה וזרימת מידע עבור “קהילות פנסיונרים פעילים“. כבר תוך הקמת 2 הקהילות הראשונות, הרגשנו, יחד עם מובילות הקהילות כי מקום כמו פורום פתוח יכול לעזור. הציפייה היא שהפורום יהווה מקום טוב לסיעור מוחות, החלפת דעות וצבירת ניסיון. כאן יהיה ניתן להגשים הלכה למעשה מה שקוראים בעידן שלנו “גיוס חוכמת ההמונים”. מעתה, הכול תלוי בכל אחד ואחד מכם. אנחנו הרי בתקופה שקטה יותר שהפנסיה מאפשרת לנו, בואו ניהנה מפירותיה.

קבוצות חברתיות וקהילותבעזרת הקבוצות החברתיות והפורומים ניתן יהיה לרכז ולהיחשף לתוכן גולשים רב. תוכן שיעסוק בתחומים כמו: בלוגים, צילומים, קהילות, מועדונים ועוד. הנוחות והפשטות של השימוש בפורומים של הקבוצות החברתיות, יאפשרו לנו לנצל אותם לטובת ניהול מועדונים וקהילות של פנסיונרים. כמו גם יתאפשר עדכון ידיעות שוטף, הנעשה על ידי כל גולש מכל מקום – ובכך כוחו הרב. הגישה הפתוחה של web2  מתאימה מאד לפעילות שאנחנו מכוונים אליה בפורומים של הקבוצות החברתיות.

העולם החדש של קבוצות חברתיות עם פורומים, מאפשר גם להביא אליו חברים מהעולם הישן. חברים “מהבית”, נסו להזמין ולשתף מכרים וחברים ותראו איזו חוויה נוספת יכולה להתהוות. פוסט זה מהווה “יריית פתיחה” המכריזה על הקמתן של קבוצות חברתיות קהילתיות מלוות בפורומים לאנשים בגיל השלישי. ניסיוננו אומר שיש לאנשים בגיל הזה, הרבה מהמשותף ורצוי שנחלוק במידע שלנו וכך לכולנו יהיה יותר.

כדרך להיכרות כללית ראשונה עם יכולות קהילות הפורומים שלנו. הכנו לכם סרטון הדרכה קצר שיסביר וידגים לכם איך להירשם וליצור לעצמכם “פרופיל משתמש”. ההדרכה קצרה ומלווה בהסברים כתובים עבור כל שלב ושלב.

לצפייה במסך גדול, לחצו על הריבוע שיופיע בצד הימני התחתון של הסרטון (לאחר שהקלקתם על כפתור ה-  play).

 

 

אנחנו עומדים כאן לשירותכם בכל נושא או שאלה הקשורה לנושא זה ובכלל. מקווים מאד כי באמצעות התקשורת הפתוחה שתיווצר בפורומים, נוכל כולנו להמשיך לפתח טוב יותר את התקשורת הבין-אישית שלנום. רק כך נוכל באמת ליהנות מכל מה שמאפשר לנו העידן הדיגיטלי בו אנו חיים.

סרטונים נוספים עם הדרכות של: איך לעצב את פרופיל המשתמש שלכם, איך להצטרף לקבוצות החברתיות ועוד מגוון האפשרויות הקיימות – יעלו לאתר בהקדם.

שימרו על קשר, וכרגיל נשמח אם תשאירו תגובה בתחתית הפוסט. אז בואו והצטרפו גם אתם, אנחנו מחכים לקרא את מה שחשוב לכם להציע, לשאול ולמנף יחד אתנו.

בידקו גם

היחיד והקהילה בעידן החדש

היחיד והקהילה בעידן שלנו

היחיד והקהילה בעידן שלנו במאה האחרונה, זו שהסתיימה לפני 17 שנים הייתה מגמה של ניכור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה עוד הייתם רוצים לדעת?
יש לכם הצעה, שאלה או רעיון? 
כיתבו לנו כאן

close-link