אודות

ברוכים הגולשים במיזם שלנו מעגלי החיים +60 הוא פורטל המיועד לגילאים +60 ועד 120. תוחלת החיים עולה ואנחנו מבקשים לשפר גם את איכות החיים. ריכזנו באתר מידע מסונן ומאורגן בנושאי פנסיה ובתחומים רבים נוספים המעסיקים אנשים הנמצאים במעבר לקראת היציאה לפנסיה או פנסיונרים. המטרה המרכזית היא לפרסם ולהנגיש מידע לבני +60 במטרה להעלות אצלם המודעות והמוטיבציה לשיפור איכות חייהם!

לפני שאתם צוללים לתוך המדורים השונים, אנחנו מזמינים אתכם לפתוח ולקרוא מכתב אישי, מכתב לגולש האידאליגולש בן +60.

מעגלי חיים הוא פורטל דינאמי ותוכנו ישתנה בתדירות גבוהה היות  ורובו מקושר לאתרים דינאמיים אחרים. אימצנו את המושג מגה חיים המתאים לגישה המוצגת לפנינו. האתר מספק כמות גדולה של מידע בתחומים שונים עבור קהל היעד המגוון והרחב שלו. ייחודו של הפורטל בכך שהמידע המרוכז בו עבר סינון ומיון קפדני ולאחר מכן אורגן בצורה ידידותית ונגישה. הפורטל ימשיך להתעדכן על פי איתור צרכים של אנשים בגיל הזהב.

נכון, לשמחתנו ישנם אתרים רבים בעברית ובאנגלית העוסקים בגיל הזהב. אנחנו מפנים אליהם ומצטטים אותם בכל פעם שהנושא נדרש. אך אנחנו רוצים להביא כאן משהו ייחודי יותר, רגוע ונעים יותר, בעל קצב המותאם לחטיבות הגיל המדוברות. אנחנו עובדים בגישה של שיתוף במידע תוך מודעות לכך שתוך 5 שנים מספר המבוגרים בעולם מעל 65 יעלה על מספר הילדים בני 5 ומטה. באמצע המאה הנוכחית יותר משני מיליארד אנשים יהיו בני 60 ומעלה.
בעשרות השנים האחרונות נאמר כי העולם שייך לצעירים. אנחנו כאן בפורטל רוצים לטעון כי העולם בעשרות השנים הבאות שייך למבוגרים. החל מגיל +60 אנחנו יודעים יותר מה אנחנו רוצים. יש לנו יותר זמן פנוי לעשות את מה שאנחנו אוהבים. בדרך כלל יש לנו גם יותר משאבים כלכליים לביצוע. אנחנו מעלים עובדות האלה למודעות שלנו ושל הסובבים אותנו ואנחנו נצליח כי –המגמה מראה כי גם כלכלית העולם שייך למבוגרים.

הפורטל הנו שליחות חברתית שמטרתה לגבש קהילת וותיקים בעלי דימוי עצמי גבוה.

תוחלת החיים של נשים וגברים בישראל עולה כל הזמן ומוטל עלינו להוסיף איכות לשנים.  ריכזנו בפורטל כלים ואסטרטגיות להשגת מטרה זו. אנחנו פונים לשלושה סוגי קהלים:

 • גולשים בגיל השלישי המחפשים מידע מסונן, מאורגן ונגיש.
 • נותני שירותים ובעלי עסקים הפונים אל הגיל הזה ויש להם משהו ייחודי ובעל ערך.
 • יזמים וותיקים (ההולכים ומתרבים) אשר מגשימים חלום, הופכים את התחביב לעסק, לומדים משהו חדש ומגדילים הכנסה.

כתבה שפורסמה ב- 2014 ב mynet “הקיבוצניקית מביאה את העתיד למבוגרים”:  האתר של ד”ר אלקה יפה מאלונים מספק חומר חשוב לפנסיונרים בכלל, ולוותיקי הקיבוצים בפרט…קראו עוד

 

אנחנו מזמינים אתכם לשתף אותנו במידע נוסף הידוע לכם. להגיב על פוסטים (בתחתית כל עמוד). להעלות שאלות ובקשות דרך “צור קשר“. כמו כן להעיר ולבקש נושאים נוספים על פי צרכים שלכם באמצעות פורוםמועדון גיל הזהב“.

יוזמת האתר ד”ר אלקה יפה – תכנים ופרסום- דף הפייסבוק

close

2 תגובות

 1. אתי יהלום

  במסגרת היוזמה הטובה שגיל 60+ עדין יכול לעזור , להשפיע , לעבוד. אני רוצה להציע את קורס מדריכים לגיל השלישי בוינגייט . קורס שנמשך 8 חודשים ומקנה בסיומו 3 תעודות . יש ביקוש רב למדריכים לספורט בתחום גיל הזהב אשמח אם תצטרפו . הכנסו לאתר של וינגייט ותתרשמו . ביום שישי הקרוב 23.2 יש יום פתוח וגם אני אהיה שם . בואו להתרשם.
  ניתן לפנות אלי בפרטי .

  • אלקה יפה

   היי אתי
   נשמח לשיתוף פעולה אך לשם כך צריך לפרסם. אכתוב לך למייל האישי, אלקה יפה, יוזמת הפורטל ומנהלת התוכן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *