טיפולי תטא הילינג משני חיים

טיפולי תטא הילינג משני חיים

טיפולי תטא הילינג משני חיים

שמי קארונה, ומשנת 1997 הייתי רופאה סינית, רופאה תזונתית בשיטת הרמבם, מנחת ניקויי גוף בחוות בריאות, ומורה ליוגה. כל עיסוקיי הבריאו ומילאו שמחה אותי ואת מטופליי.

לאורך הדרך ליוותה אותי הרגשה, שאני לא פותרת את הבעיות מהשורש שלהן. שמעבר לאיך שאנחנו מטפלים בגוף ובנפש שלנו, יש לנו אמונות על עצמנו ועל העולם, שממשיכות לייצר את מציאות חיינו, גם כשאנחנו מתאמצים לשפר אותה.

התנסיתי ולמדתי שיטות ריפוי, מדיטציה, תנועה, שאמאניזם ומכולן למדתי ונהניתי והפקתי הישגים. רק כשהגעתי לתטא הילינג ידעתי, שהגעתי לשורשים. כאן קיבלתי שיטה כל כך קלילה לעקור את השורשים החולים ולטעת שורשים בריאים. התטא הילינג הפתיע אותי כשילוב של עומק וקלילות.

כיום, בטיפול אחד, אני מחזירה שינה, מרפאת טראומה, מחוללת סליחה, מזקיפה אדם מול אמו או אביו או הבוס או הבן זוג, מחזירה אמונה באלוהים, מזמנת עסק, מזמנת זוגיות, מזמנת בית, מאפשר בריאות ועוד.

תטא הילינגאיך הטיפול מתבצע?

מתחילים בשיחה שהאדם מספר על הענין המציק, ממשיכים במדיטציה שאני מנחה, שפותחת במוח גלים בתדר תטא. אלה הם הגלים שמחברים את התת מודע למודע. אז אפשר להמשיך בשיחה כשהתת מודע משתתף בה וכך מגיעים לשורש הבעיה וגם לפתרון. אני לא ממציאה דבר, הכל מגיע מהאדם עצמו.

החוויה של האדם אינה חוויה פסיכולוגית, אלא חוויה של תפילה לבורא כל שישנו, וקבלת הכוונה ממנו. גם כשעולות טראומות הן לא נחוות בפן הרגשני שלהן אלא כמעוף הציפור מעל חיינו.

איפה הטיפול מתבצע?

בטלפון או במחשב. אין צורך במפגש פיזי, גלי התטא חוצים מסכים מצוין. כך כל אחד מאיתנו יושב בנוחות בביתו והטיפול מתקיים.

מה אורך הטיפול ועלותו?

אורך הטיפול כשעה וחצי ועלותו הרגילה 350 שקלים. לחברי “מעגלי החיים 60+” יש 50% הנחה על הטיפול הראשון. בדרך כלל הענין המציק נפתר בטיפול הראשון ורק אם רוצים לפתור ענין נוסף יש לקבוע טיפול שני.

אני פונה אל חברי “מעגלי החיים 60+” בהזמנה לספר לי מה מציק, ולברר האם יש טיפול טוב ופתרון לענין. למרות שמחצית חייכם כבר חלפה, ישנה עוד מחצית חיים לחיות בשחרור מעניין זה. אז מלאו את טופס ההרשמה ואחזור אליכם. אמן ותודה, קארונה

מעוניינים בקבלת טיפולי תטא הילינג משני חיים ?

זו הזמנה - לספר מה מציק לכם, ולברר מה הטיפול והפתרון המתאים כדי לחיות משוחררים ממה שמטריד אתכם.
טיפול אנרגטי תטא הילינג

 

close

בידקו גם

איך לשים סוף לאלרגיה העונתית

איך לשים סוף לאלרגיה העונתית

איך לשים סוף לאלרגיה העונתית האביב כבר כאן ועם השמש הנעימה והמעבר לשרוולים הקצרים מגיעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *