מכתב למפרסם

מכתב למפרסם השותף האידיאלי

מכתב למפרסם השותף האידיאלי

זהו מכתב לקהל יעד מיוחד, נותני שירותים ובעלי עסקים הגולשים בצומת המידע שלנו או שומע עליו ברשתות החברתיות ובגוגל. הוא כמובן יכול להיות צעיר מאשר בגיל +60. אם כי יש גם הרבה יזמים וותיקים כאן בעיקר מדובר בבעל עסק קטן, בינוני או גדול שמעוניין לתת שירות או מוצר לגיל +60.

שלום לך מפרסם ושותף יקר

אני פונה אליך אישית כי אני מרגישה שאנחנו שותפים מלאים. לך יש משהו בעל ערך ללמד או לתת לאנשים בגיל השלישי ואני רוצה לעזור לך להנגיש את זה בצורה טובה וכמה שיותר חלקה אליהם. לשם כך גם התייעצנו בצוות וקבענו מחירים סבירים ונמוכים לפרסום. מחירים המכסים רק את  העלויות בפועל על התשתיות, התוספים הנחוצים, שעות העבודה והקידום האורגני. אין לנו כוונות רווח אלא רוצים להגיע לכיסוי הוצאות כי אנחנו רואים בעצם הפיתוח והמשך העדכון והשדרוג של הפורטל שליחות חברתית חשובה ומהנה.

אתה בעל עסק המכיר בערך שהוא רוצה לתת לאנשים המבוגרים של החברה. אנחנו כאן כדי ליצור חווית גלישה טובה ונינוחה לגולש המבוגר. כאן אין צורך בהבזקים ובהפגזה של תמונות וטקסטים אלא רצוי כי הכול יתנהל רגוע, על מי מנוחות, סוג של שמורת טבע אינטרנטית. רק כך נוכל להגיע לרצונות הבשלים והבוגרים של קהל היעד שלנו, הגולש בן הגיל השלישי אשר רוצה לחיות חיים טובים ומלאי עניין וגם להגשים חלומות.

קשר עסקייחד עסקנו באיתור צרכים של הדור הוותיק,

יחד התפעלנו לראות עד כמה הצרכים האלה מגוונים ורבים. נוכחנו לדעת כי הפתרונות צריכים להיות מותאמים אישית ובעצם יש מקום לכל הצעה של מוצר או שירות ברמה גבוהה ואמינה. למדנו רבות יחד אתכם מהם התחומים המעניינים את בני ה+60.

אמנה כאן את ההצעות הראשונות שהגיעו אלינו וביקשו שנעזור להם להציג את הצעותיהם בצומת המידע שלנו, במעגלי החיים. הגיעו בעלי עסקים המטפלים בטיולים בארץ ובחו"ל , העוסקים בהדרכות של אורח חיים בריא וגם בטיפולים על פי גישות שונות. הציעו לנו טיפים ומכשירים המקדמים בריאות ומטפלים בבעיות שונות הצצות עם הגיל. הגיעו מרצים הרוצים לספר על חוויות אישיות יוצאות דופן או על ידע וניסיון מעניין שרכשו בעבר.

הגיע אלינו איש מיוחד, איש פיננסים צעיר אך מכוון לטפל ולייעץ לגיל הבוגר. הוא שותף שלנו זו השנה החמישית ותרומתו אמינה ואיכותית. כי רק אם דואגים למשאבים צומחים ומצב פיננסי טוב, יש אפשרות לממש תכניות ולהגשים חלומות. היו מפרסמים ששמו דגש על שירות העוסק בתרבות פנאי ובתחביבים. בשנה האחרונה הגיעה אלינו גם מומחית לזוגיות בגיל המבוגר, לפתיחת פרק ב' אשר לפעמים הוא מוצלח יותר מפרק א'.

הגיע אלינו גם יזם מרשים, מלא מרץ וחדוות יצירה בגיל השלישי. העלה רעיון של הקמת קהילות פנסיונרים פעילים ומרוויחים. שמחנו על הרעיון הפתוח והיצירתי והחלטנו לבצע בו כמה השקות ראשוניות. אנחנו כבר נמצאים יחד בתהליך ממושך אך מרתק.  אנחנו מאמינים מאז ומתמיד בסינרגיה טובה בין היחיד והקהילה. למדנו כי טוב ונכון לנהל חיים בקהילה כאשר היחידים היצירתיים ויוזמים מובילים וכולם מתקדמים יחד לכוון המטרה של החיים הטובים.  אנחנו מאמינות כי במסגרת קהילות פנסיונרים מבוססות מיקום יכולות לצמוח חוויות אישיות וחברתיות מעניינות בעתיד.

 למדנו גם מכמה שגיאות שלך ושלנו וכמו שכבר ידענו זו למידה חשובה. למדנו כי בגיל +60 לא תמיד אנשים זוכרים למה בדיוק הם נרשמו ואיזה מידע הם חיפשו. גייסנו טכנולוגיות ממוקדות יותר, המצמידות את טופס ההרשמה למידע כדי לחזק את הזיכרון. למדנו כי סיעוד בהתאמה אישית הוא מצרך מבוקש. בכלל, למדנו כי מילת המפתח "בהתאמה אישית" מתאימה בכמה וכמה תחומים השונים במהות אך דומים בצורך. עוד משהו שלמדנו לטובת השותפים המפרסמים שלנו הוא כי "למידה לאורך החיים" אינו רק מושג השגור במחקרים אקדמיים אלא יעיל וטוב לכל אדם. רק כך יכולה לעלות המודעות והצמיחה האישית.

לסיכום: מוזמן להצטרף אלינו ויחד נחולל את קפיצת הדרך החשובה של הפצת ככלים ודרכים לשיפור איכות החיים בגיל השלישי ההולך ומתארך ומאפשר הזדמנויות חדשות וטובות.

בידקו גם

מחלוקת שעון קיץ-חורף ומה שביניהם

מחלוקת שעון קיץ-חורף ומה שביניהם

מחלוקת שעון קיץ-חורף ומה שביניהם   הנושא של הנהגת שעון קיץ ושעון חורף עלה כמה …

3 תגובות

  1. תמר דואק

    אשמח להצטרף 'מח פעיל-מח יעיל' קורסים לשיפור הזיכרון

  2. איך יוצרים איתכם קשר?
    מעוניין לפרסם

  3. אשמח לקשר לשת"פ מועיל. אני מוביל מיזם זהות והעצמה המשלב סיפור חיים מצולם ככלי אימוני וגם אימון אישי ומשפחתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות