עוד כוכבים

 

 

ד"ר עינת ברגר

הדף של ד"ר עינת ברגר – אימון אישי – ד"ר עינת ברגר עובדת בגישת CBT המומלצת היום, גישה קוגניטיבית התנהגותית. כמאמנת אישית, היא משלבת בתהליך האימון מכשירים חדישים של ביופידבק תוך התמקדות בתוצאות.

היא משלבת בתהליך האימון את הידע והניסיון הרב שצברה, תוך כדי שילוב גישות של אימון קוגנטיבי-התנהגותי, משוב ביולוגי-ביופידבק, Mindfulness, גישת "אימון ממוקד תוצאות" ואימון לבעלי ADHD-מבוגרים. פרטים נוספים ועדכונים תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלה.

 

 


מאי בן פריןאתר הפנג שואי של מאי – הפעם ישנם כמה דברים מעניינים על דלת הכניסה לבית. הכול בליווי דוגמאות ותמונות וישנה אפשרות להירשם כדי לקבל ממאי טיפים באופן שוטף.

 

 

 

ברכה אורן סימוןהאתר של ברכה
מזמין לאימון אישי ושואל שתי שאלות חשובות:
האם גם אתה כעוף הפניקס שקם לתחייה, תרצה להתחיל במשהו חדשמהי המשמעות שלך? אמצע החיים זו הזדמנות חדשה בחייך – כדאי להיכנס לאתר.

 

יורם גניבאתר של יורם גני תוכלו לקרוא וללמוד אודות תורת הביורגונומי, באמצעותה אני מסייע מזה שנים רבות לריפוי מגוון בעיות בריאותיות החל מטיפול בסוגי כאב שונים ועד התמודדות טובה עם מחלות כרוניות קשות. יורם גני, מרפא בשיטת הביורגונומי, אותה למדלפני כ-15 שנים אצל רפי רוזן, אבי שיטה זו, ומאז עוסק בריפוי והעברת סדנאות בתחום. בעזרת הנושאים השונים באתר אנסה להסביר מהי שיטת ריפוי זו, שבעיניי היא שיטה מופלאה ואולי המופלאה ביותר. מכאן אפתח לכם צוהר ואנסה להבהיר את הצהרתי היומרנית הזו ובסופו של דבר לגרום לכל אחד ואחת מכם להבין את נפלאות השיטה.

 

בידקו גם

הגורם האנושי

וידאו מרחביה, בניהולו של אריה שטיימץ – מפיק סרטי קורות חיים מרגשים. לאנשים שחשוב להם לשמר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות