צועדים קדימה באגף לאזרחים וותיקים

צועדים קדימה באגף לאזרחים וותיקים

צועדים קדימה באגף לאזרחים וותיקים

עדכונים ישירים מהשרה לשוויון חברתי והעוזר שלה

במעגלי החיים+60 השתדלנו לאורך כל השנים מאז המיזם עלה לאוויר, לא לעסוק בפוליטיקה. אנחנו מאמינות כי לכל אדם הזכות לחשוב ולהחליט במי הוא יבחר באופן דמוקרטי בקלפי. בשנה האחרונה, שנת הקורונה, עברנו כמה תהליכי בחירות מטלטלים. לנו כאזרחים וותיקים עם גישות הרגלים ואמונות שונות היה קשה במיוחד.

ההתגייסות של האזרחים הוותיקים בזריזות וביעילות להתחסנות על שני שלביה, הייתה מיטבית. תהליך זה הוכיח שוב כי אצל בני הגיל השלישי, מדובר בקהל ממושמע, אמין שאפשר לקדם איתו נושאים.

רובנו במעגלי החיים +60 מאמינה כי ממשלת השינוי השפויה באמת נמצאת על מסלול המראה. כבר אחרי השבועות הראשונים, ראינו כי הגיעו סוף סוף ימים של יושרה שקיפות ואחדות. על השרה החוזרת למשרדה שמענו מעט במהלך הדיונים להקמת ממשלה. בדיעבד מסתבר כי מאחורי הקלעים נעשתה עבודה מבורכת. 

שקיפות ואחדות ברשתעם השרה מירב כהן, היינו בקשר כמה פעמים במהלך שנת הקורונה. בתחילת חודש מאי (5.5.21) הרבה לפני השבעת ממשלת האחדות החדשה. הגיע למעגלי החיים מיזם חדש, חשוב ומועיל של מירב כהן בנושא תעסוקת אזרחים וותיקים . תמצאו פרטים בבלוג שלנו בהקלקה על הקישור. אם יש שאלות, בקשות, הערות, רעיונות, אפשר לחזור אלינו דרך צור קשר במעגלי החיים+60. 

לאחר עליות וירידות בתהליך הרכבת הממשלה החדשה, הפור נפל. הממשלה הושבעה וכבר בשבוע הראשון התחלנו לשמוע הצהרות מעשיות. התחלות חדשות. עושה רושם כי באו ברצינות לעבוד למען האזרחים כולם. ראו פרטים נוספים במנשר:  מתחילים בכל הכוח

בתום טקס החלפת שרים במשרד לשוויון חברתי, כתבה השרה מירב כהן פוסט בפייסבוק:

"לפני חמישה חודשים עזבתי את המשרד לשוויון חברתי עם צביטה גדולה בלב. היום קיבלו את פניי בחזרה כל עובדי ועובדות המשרד. מבחינתי אין זכות גדולה יותר מלפעול מתוך המשרד החשוב הזה שמתמקד בתחומים שבעיניי הם הכי חשובים ואסטרטגים שיש, וביניהם: היערכות להזדקנות האוכלוסייה בישראל, ניצולי שואה, החברה הערבית, נשים, צעירים וקהילת הלהט"ב."

אחר צהרים של תאריך ( 17.6.21 ) קבלנו מידע  ישיר על חידוש מיזם. לאור בקשות שהופנו אל מירב כהן. נמסר:

"היי, לעדכונכם אנחנו פועלים כדי להחזיר את מיזם שלישי בשלייקס. כל הפרטים כאן בקישור הכחול. מאחלים הצלחה במיזם הטוב המתחדש".

בשבוע שעבר (24.6.21 ) קיבלנו מידע חשוב וכללי נוסף. השרה אומרת:

"אנחנו עובדים באינטנסיביות על כך שהמענק לבני 67 שפוטרו או הוצאו לחל"ת יוארך. האם מי מכם שייך לקבוצה זו? כנסו לקישור, ראו הפרטים ופנו ישירות לאנשי המשרד".

הגענו לסיכום ביניים

כי נמשיך לדווח ואני מאמינה כי יהיו עוד בשורות טובות. כל הכבוד על ההתקדמות, בכל התחומים שהשרה והאגף לאזרחים וותיקים עוסקים בהם בכל הכוח והרצינות. אנחנו מפרסמות כל קרן אור ותקווה בקהילת המידע של מעגלי החיים+60 כי מידע הופך לידע וידע זה כוח. כל צעד שפוי והגון קדימה שהשרה מצליחה להוביל חשוב! כאן שוב ההזדמנות והמקום לשאול שאלות, להציע רעיונות, להעלות נושא נוסף הדורש טיפול. אנחנו נעביר את זה לעוזר השרה ולשרה אישית. בהצלחה לשרה מירב כהן, הצלחתך הצלחתנו.

 אלקה יפה, יוזמת פורטל מעגלי החיים + 60 ומנהלת קהילת המידע

בידקו גם

וותיקים בעבודה - לאלו שרוצים לעבוד בתקופת הפנסיה

וותיקים בעבודה – לאלו שרוצים לעבוד בתקופת הפנסיה

וותיקים בעבודה – לאלו שרוצים לעבוד בתקופת הפנסיה העובדה כי ישנם וותיקים לא מעטים הרוצים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות