דף הבית / קהילות / לוחות דרושים לפנסיונרים
לוחות דרושים לפנסיונרים

לוחות דרושים לפנסיונרים

מקבץ קישורי לוחות דרושים לפנסיונרים

 

כידוע לכולנו, עם העלייה בתוחלת החיים, דרושים משאבים גדולים יותר כדי לקיים גם איכות חיים. רבים מהפנסיונרים של ימינו עדיין יכולים ורוצים למצוא עבודה חלקית או כמעט מלאה המתאימה לניסיון שיש להם מצד אחד או מגשימה להם רצון לעיסוק שהיה רדום בתקופה בה הם עדיין עבדו עבודה מלאה. אנחנו בחרנו לתאר זאת כ- “פנאי אקטיבי“, בו ניצול שעות הפנאי מוקדש גם להמשך תעסוקתי, על גווניו הרבים. ריכזנו לכם כאן וסיננו מידע מתוך כמה אתרים מובילים. כנסו וראו מה מתאים לכם ואם תרצו הירשמו וקבלו עדכונים ישירים מהאתרים. למי מכם שפעילות החיפוש קשה לו, יכול להירשם בטופס שירות ממוקד ולהיעזר באיש היכול לתת לכם  הדרכה לנגישות קלה למחשב, לאינטרנט ולנייד.

הנכם מוזמנים לגלול עכשיו למטה ולמצוא את המישרה המתאימה לכם בתוך מקבץ קישורי לוחות דרושים

הצעות עבודה

פנאי אקטיבי – פוסט העוסק בחשיבות המשך תעסוקתי לאחר הפרישה לפנסיה ובסופו מצורפת רשימת משרות, שהגיעו למערכת, המתעדכנת מעת לעת.משרות בפנאי אקטיבי

 

חברה שמגייסת עובדים לצורך בקרה במבחני הבגרות בכל הארץ. תשמח לשמוע ממכם. מדובר בעבודה של פעמיים בשבוע בימי שני וחמישי.
מעוניינים במשרה זו? כתבו לנו ב”צור קשר” ונעביר אליכם פרטי התקשרות.
 שירות התעסוקה הישראלישירות התעסוקה הישראלי – שירות התעסוקה הישראלי הוא שירות ממלכתי המעניק שירותי השמה ללא תשלום לעובדים ולמעסיקים כאחד.​​ במדוריו ניתן למצוא גם עבודות חלקיות להכנסה נוספת המתאימות לאזרחים וותיקים.

 

דרוש ניסיון – פורטל תעסוקה לאזרחים מבוגרים אשר פותח על ידי המשרד לשוויון חברתי, בסיוע כספי של הג’וינט ועמותת מטב. כל זה במסגרת “והדרת” המועצה לקידום האזרח המבוגר.

 

 דרוש ניסיון
 alljobsalljobs – אתר משרות כללי, ניתן להירשם, לחפש ויש גם הצעות לפנסיונרים.

 

jobmaster– אתר ג’וב מאסטר פעיל ברשת האינטרנט כבר 19 שנים. לוח תעסוקה המאגד תחתיו אלפי משרות מגוונות ויש המתאימות בסינון “דרושים פנסיונרים“.

באותו האתר אך כאן מסונן ומעודכן און ליין ל”פנסיונרים” באופן כללי יותר.

 

 jobmaster
 

סבא-בא”  – באתר תוכלו להירשם עצמאית לחיפוש והצעות עיסוק/פעילות המתאים לכם במיוחד.
פורטל דרושים-יד 2 חלק א – פורטל מקבוצת יד 2 עם הצעות עבודה מלאה וחלקית, עבודה מהבית ועוד. על פי אזורים וקטגוריות. בחלק זה מסונן על פי “פנסיונרים”.

פורטל דרושים-יד 2 חלק ב – פורטל מקבוצת יד 2 עם הצעות עבודה מלאה וחלקית, עבודה מהבית ועוד. בחלק זה מסונן על פי “בני 60”  תוכלו להמשיך ולסנן על פי “דרוש ניסיון”

 

 פורטל דרושים - יד 2
 לוגו indeedindeed 1– מאפשרת לחפש בין מאות אלפי משרות המופיעות באלפי לוחות דרושים מקוונים, ומשרות נוספות שפורסמו באופן ישיר על ידי מעסיקים. לא משנה היכן התפרסמה המשרה, בעזרת Indeed תוכלו למצוא אותה בקלות ובמהירות סיננו לכם עבור “פנסיונרים”.

 indeed 2 – אותו האתר הכללי אך כאן סננו לכם עבור “משרה חלקית” חפשו אם מתאים.

 

thesite jobs – אתר המרכז משרות חמות, קישרנו לכם למשרות המיועדות לפנסיונרים, כנסו והמשיכו את החיפוש על פי האזור והתחום המתאים לכם.

 

 thesite jobs לוגו
 ג'וב קרובjob karov  אתר עם הצעות רבות ויש בו גם אפשרות להיעזר ב”סוכן חכם”

 

job crawler – עוד מנוע חיפוש המסייע למצוא משרות לבני 60 , פשוט להפעלה.

 

 גוב קרולר
 עמותת חמישים פלוס מינוסעמותת חמישים פלוס מינוס – העמותה הוקמה בשנת 2000 כמענה לבעיה הולכת וגדלה של אפליית עובדים מחמת גילם ודחיקתם משוק העבודה. המייסד, יצחק גנון, חווה עצמו אבטלה בגיל מבוגר והבין שאין אף גורם במדינה שמטפל באוכלוסייה זו.

 

meta search – אם תרשמו בחלונית החיפוש בקישור הזה “עבודה לגמלאים” תקבלו ריכוז גדול של אתרים העוסקים במשימה של איתור עבודה המתאימה לגיל השלישי. meta search

 

למי שמחפש מידע כללי לגבי העסקת פנסיונרים, זכויות, תנאים וקבלת עזרה נוספת, אותם תוכלו למצוא באתרים הבאים

 

מידע לגבי תעסוקה זכויות/חובות לפנסיונרים – בקישור זה תוכלו להיכנס לאתר “כל זכות” ולמצוא שם מידע על זכויות העובדים בגיל השלישי. חשוב לדעת!

 

 כל זכות
 ג'וינט ישראלג’וינט ישראל – באתר הגדול של ג’וינט ישראל אשל תוכלו למצוא מידע על מרכזי תעסוקה שונים, בעיקר עירוניים. יש באתר מידע שימושי רב גם מעבר לתעסוקה ועבודה.

 

עמותת עלמה – בקישור הזה מצאנו קניון התעסוקתי. זהו פתרון תעסוקתי ייחודי, חלוצי לקשישים, שמפעילה עלמה – העמותה למען הקשיש בנצרת עילית בשכונת הר יונה בעיר.
המקום מבוסס כולו על תעסוקת קשישים בחנויות בעסקים ובשירותים שניתנים במקום באופן מאפשר עבודה בהתאם להתמחות, מקצועיות, כישורים, ימים ושעות שיבחרו הקשישים ויהלמו אל צרכיהם.
 עמותת עלמה

 

במידה והינכם מעונינים לקחת חלק ולהשתתף במיזם “קהילות פנסיונרים“, מלאו שאלון זה.

במידה והינכם מעונינים לקחת חלק בניהול והובלת מיזם “קהילות פנסיונרים“, מלאו שאלון זה.

בידקו גם

היחיד והקהילה בעידן החדש

היחיד והקהילה בעידן שלנו

היחיד והקהילה בעידן שלנו במאה האחרונה, זו שהסתיימה לפני 17 שנים הייתה מגמה של ניכור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה עוד הייתם רוצים לדעת?
יש לכם הצעה, שאלה או רעיון? 
כיתבו לנו כאן

close-link