נתינה מיטבית

נתינה מיטבית הופכת לקבלה עוצמתית

נתינה מיטבית הופכת לקבלה עוצמתית

ההזדמנויות לנתינה גדולות יותר בעידן הדיגיטלי הכולל רשתות תקשורת. ניסיון החיים מראה כי פעמים רבות יש בנתינה גם חוויה של קבלה. אלה שני צדדים של אותה הרגשה נכונה וטובה. יש העוסקים בנתינה כאורח חיים. זאת אחת הסיבות המובילות להתחלת המיזם "מעגלי החיים+60". מיומנויות החיפוש, ריכוז וארגון מידע, צמחו והתחזקו בתקופת הפעילות שלי עם מורים בסטאז' דרך משרד החינוך. משם נבע הרצון והיכולת לשתף ולתת לבני גילי את הקישורים וההמלצות שריכזתי לקראת הפרישה.

הגישה המנחה וטוענת כי בני אדם יכולים להמשיך ולהתפתח בכל גיל התגלתה תקפה ונכונה בשנים שלאחר מכן. שדרגנו את האתר, בנינו מדורים על פי הצרכים והבקשות שעלו. היום דרושים נותני שירותים ובעלי עסקים שיש להם משהו ייחודי להציע לגיל השלישי. יש כאן הזדמנות של נתינה מיטבית. כאשר הנתינה של המידע הופכת לידע נוצר כוח המשפר את איכות החיים. הנתינה לקהילה הופכת לקבלה עוצמתית. על התשתיות האינטרנטיות ממשיכה להתפתח קהילת מידע ברמה ארצית. בשנת הקורונה וברוח התקופה קהילת המידע גדלה כי התקופה אפשרה קהילות המתפתחות בזום .

התנדבותבימים אלה, לקראת היציאה משנת הקורונה, עולה המודעות שלנו ושל הסובבים אותנו. קהילת האזרחים הוותיקים מונה היום כמיליון איש. יש לאן להתקדם. זו הזדמנות לנתינה מיטבית לטובת בני הגיל ולשיפור השליחות החברתית שבה התחלנו. המגמה מראה כי גם כלכלית העולם שייך למבוגרים. כך הופכת הנתינה המיטבית לקבלה ולהעצמה במטרה לגבש על תשתיות "מעגלי החיים+60" קהילת וותיקים בעלי דימוי עצמי גבוה.

עתה, לקראת היציאה מתקופת הקורונה, חוזרת בגדול האפשרות לנתינה מיטבית גם למפרסמים נוספים. אנחנו יכולים לאפשר למעוניינים להגיע לקשר טוב עם בני הגיל השלישי. להשתמש בפלטפורמה ובשיתופי הפעולה שלנו. נוכל לעזור להנגיש נכון המידע על נותני שירותים, מוצרים, יועצים ומרצים. לאלה הרוצים להבין בצורה רחבה ועמוקה יותר את האסטרטגיה שלנו כבר העלינו מידע כללי למפרסם. לאורך החודשים האחרונים, בקבוצות רבות של נטוורקינג ובשיחות 1X1 שהשתתפתי בהן עלו כמה שאלות שוב ושוב. עלה הצורך לרכז את השאלות הנפוצות ביותר וגם את התשובות הקצרות מתוך הניסיון שלנו. ריכזנו דף אחד של מדריך למפרסםשאלות ותשובות נפוצות. כך אנחנו עוסקים בנתינה מיטבית והמדריך יישלח חינם לכל מי שמעוניין וישלח אלינו בקשה לקבלת המדריך דרך "צור קשר". שימו לב במיוחד לשאלה האחרונה במדריך.

בהצלחה בכל אשר תחליטו לעשות, אלקה יפה

בידקו גם

וותיקים בעבודה - לאלו שרוצים לעבוד בתקופת הפנסיה

וותיקים בעבודה – לאלו שרוצים לעבוד בתקופת הפנסיה

וותיקים בעבודה – לאלו שרוצים לעבוד בתקופת הפנסיה העובדה כי ישנם וותיקים לא מעטים הרוצים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות